2. - Българи в чужбина
  3. Благой Георгиев записа 85 минути за Терек, остави отлични впечатления при победа над латвийци

Благой Георгиев бе избран за играч на мача при победата на руския Терек (Грозни) с 3:0 над латвийския Даугава

Благой Георгиев бе избран за играч на мача при победата на руския Терек (Грозни) с 3:0 над латвийския Даугава във втория мач от турнира за Купата в памет на Ахмат-Хаджи Кадиров в Анталия.

В турския курорт, където преди година се състоя скандалната контрола България – Естония, 8 отбора в две групи спорят за отличието. В първата среща Терек надви с 1:0 Ордабас (Казахстан).

Срещу латвийците Благой бе в основата на всички по-опасни атаки за Терек. Българинът остана на терена до 85 ата минута, когато бе заменен от Кадиров.

Резултатът в мача беше открит още в петата минута, като точен за тима на Благой беше Павленко. Само 15 минути по-късно Власов удвои. Крайният резултат беше оформен в 68 минута от Лебеденко.

Последният мач на Терек в група “А” е срещу Рапид (Букурещ) на 1 февруари от 18.00 часа. В група “Б” са отборите на Полония, Пахтакор, Нефтчи и Металист.

Любопитно е, че ЦСКА също ще срещне букурешкия Рапид по време на лагера си в Анталия.
В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)