2. - Българи в чужбина
  3. Благой Георгиев игра цял мач при равенство на Терек

Благой Георгиев игра цял мач при равенство на Терек

Българският полузащитник Благой Георгиев игра цял мач за Терек при равенството 1:1 срещу Волга като гост в мач от 18-ия кръг на руското футболно първенство.

Терек стартира отлично в Нижни Новгород и в осмата минута Олег Иванов се възползва от извеждащо подаване на Фьодор Кудряшов вдясно в пеналта и с хубав удар прати топката под гредата.

Домакините изравниха в 53-ата минута, когато след изпълнение на фаул Александър Салугин с пета подаде към непокрития Шамил Асилдаров, който отблизо оформи крайното 1:1.

Така тимът от Грозни се изкачи на четвърто място в класирането с 32 точки.

Лидер е ЦСКА Москва с 40 точки и мач по-малко, пред Зенит с 37 точки и Анжи също с 37 точки и мач по-малко.

В Никозия: АПОЕЛ смени 4 треньорa за 6 месеца

Георги Костадинов пак ще има нов наставник

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)