2. - Англия
  3. Тотнъм продължава да лети високо без Хари Кейн (ВИДЕО)

Тотнъм продължава да лети високо без Хари Кейн (ВИДЕО)

"Шпорите" ликуват на Виталити стейдиъм и временно са лидери

Тотнъм продължава да лети високо през новия сезон под ръководството на новия мениджър Анге Постекоглу след 2:0 като гост на новака Борнемут. "Шпорите" остават без поражение след първите 3 кръга, въпреки че в състава вече не е голмайстор №1 за всички времена Хари Кейн.

Лятното попълнение Джеймс Мадисън откри резултата още в 17-ата минута. Бившият халф на Лестър се разписа дебютно, завършвайки продължителна атака на гостите. До края на първата част "белите" бяха тима, търсещ повече попадението, но Ричарлисон пропусна да се разпише.

Втората част започна неубедително за Тотнъм, но "черешките" така и не съумяваха да създадат нещо креативно в офанзивен план. Джъстин Клуиверт стреля от средна дистанция, но без резултат. Антоан Семеньо опита да изненада Викарио, стреляйки извън наказателното поле, но и това не промени резултата.

За да се стигне до 63-ата минута, когато и Деян Кулушевски се разписа. Бившият халф на Ювентус успя да завърши с едно отлична многоходова атака за гостите, с което окончателно бе пречупен Борнемут. Така Тотнъм събра 7 точки, след като от началото на кампанията не победи единствено Брентфорд като гост за 2:2, а след това надделя над Манчестър Юнайтед с 2:0.

Ден по-рано Челси разби с 3:0 новака Лутън на "Стамфорд Бридж" за първи успех през кампанията под ръководството на мениджъра Маурисио Почетино.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)