2. - Англия
  3. Болтън удари Шефилд Уензди като гост, Мартин Петров не игра

Болтън удари Шефилд Уензди като гост, Мартин Петров не игра

Българинът Мартин Петров не игра при победата на Болтън с 2:1 като гост на Шефилд Уензди в мач от 7-ия кръг на Чемпиъншип

Българинът Мартин Петров не игра при победата на Болтън с 2:1 като гост на Шефилд Уензди в мач от 7-ия кръг на Чемпиъншип. Българският полузащитникът бе на резервната скамейка на Болтън и остана там по време на целия двубой.

Иначе тимът на Оуен Койл поведе 1:0 след гол на Маркос Алонсо в 44-ата минута. Домакините от Шефилд Уензди изравниха в 62-ата, когато Рос Бракли се разписа от дузпа, а крайното 2:1 в полза на Болтън бе оформено от Марк Дейвис в 65-ата минута.

След тази победа Болтън се намира на 12-ото място в подреждането и е с актив от 10 точки. Шефилд Уензди е на 20-ата позиция със 7 пункта.