Владо Манчев с два гола при победата на ЦСКА над Черноморец

Бившият национал Владимир Манчев направи впечатляващ повторен дебют за ЦСКА и реализира два гола при победата над Черноморец с 2:1 в мач от десетия кръг на българската "А" Група. Владо Манчев изведе домакините напред в резултата, като Йорданов му пропусна топката и след като преодоля бранител на гостите успя да се разпише за 1:0. В 32-ата минита Стоимирович отбеляза изравнителното попадение. Нападателят получи топката в малкото наказателно поле, и след като се справи с опеката на бранителите на червените, сам срещу Беконо със силен шут направи 1:1.Отново Владимир Манчев се разписа за домакините и направи резултата 2:1 за ЦСКА, като той засече топката с глава в 46-ата минута след центриране на Лазаров отляво. След този мач ЦСКА заема първото място в групата с 22 точки.

Бившият национал Владимир Манчев направи впечатляващ повторен дебют за ЦСКА и реализира два гола при победата над Черноморец с 2:1 в мач от десетия кръг на българската "А" Група. Владо Манчев изведе домакините напред в резултата, като Йорданов му пропусна топката и след като преодоля бранител на гостите успя да се разпише за 1:0.  В 32-ата минита Стоимирович отбеляза изравнителното попадение. Нападателят получи топката в малкото наказателно поле, и след като се справи с опеката на бранителите на червените, сам срещу Беконо със силен шут направи 1:1.Отново Владимир Манчев  се разписа за домакините и  направи резултата 2:1 за ЦСКА, като той засече топката с глава в 46-ата минута след центриране на Лазаров отляво. След този мач  ЦСКА заема първото място в групата с 22 точки.

Балъков: Трябва да има обединение в Локо (София)