2. - "А" група
  3. "Моряците" се забавляваха на терена през второто полувреме, обяви капитан Илиев

"Моряците" се забавляваха на терена през второто полувреме, обяви капитан Илиев

"Трябва да преосмислим и променим поведението си срещу ЦСКА, тъй като ни предстои тежко гостуването на Левски"

Капитанът на Черно море Георги Илиев заяви, че той и съотборниците му са се „забавлявали” през второто полувреме от разгромния успех над Видима Раковски с 5:0.

Именно полузащитникът на варненци откри резултата на стадион „Тича” в 35-ата минута на първата среща от 21-ия кръг в родната „А” група.

„Първото полувреме вкарахме два гола и си улеснихме мача, а второто полувреме просто се забавлявахме на терена.  Можеше и още голове да вкарваме, но и този резултат е отличен”, сподели Илиев.

„Като поведеш с два гола е по-лесно, тъй като се освобождаващ психически, а на нас точно това ни липсва. Да не сме обременени от напрежение и грешни отигравания, както бе срещу ЦСКА.

В София ни беше страх да играем с топката, а сега трябва да преосмислим и променим поведението си, тъй като ни предстои тежко гостуването на Левски.

Истина е, че времето бе променливо и затрудни всички ни, но радостното в случая е, че успяхме да преодолеем многото проблеми, които имахме и да спечелим, въпреки отсъстващите състезатели.”

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)

Треньорът на „сините“ коментира загубата в Пловдив

Керкез посвети на феновете победата над Левски

Треньорът на Ботев Пловдив коментира драматичния успех в дербито

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!

Треньорът на ЦСКА бе много бесен след поражението от новака Септември

Томаш дръпна здраво конско на играчите след резила

Треньорът бе бесен от играта срещу Септември

Митов: Резултатът можеше да бъде по-изразителен за нас

Треньорът на столичния Септември бе на седмото небе

ПРОВАЛ ЗА ЛЕВСКИ! 10 от Ботев  (Пд) удариха "сините"(ВИДЕО)

Трибуле с победен гол за Ботев (Пд) в 87-ата минута

СЕНЗАЦИЯ! Септември удари ЦСКА с 1:0 (ВИДЕО)

Провал за ЦСКА на "Васил Левски"

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача