2. - "А" група
  3. Любо Пенев: Второто полувреме ми хареса, вечното дерби - също (аудио)

Любо Пенев: Второто полувреме ми хареса, вечното дерби - също (аудио)

„С победата над Миньор увеличаваме аванса си на върха в класирането, но продължаваме да си гледаме нашите двубои, тъй като има много срещи до края на сезона и още нищо не е решено”

Старши треньорът на българския шампион Литекс Любослав Пенев изрази задоволството си от представянето на неговите възпитаници в Перник, където те победиха местния Миньор с класическото 3:0 в мач от първия пролетен кръг на родната „А” футболна група и по този начин се откъснаха на 8 точки пред втория в подреждането Левски.

„Приятен мач, най-вече второто полувреме, тъй като двата тима започнаха леко притеснени срещата с оглед на факта, че това бе първи двубой за съставите след зимната пауза, но през втората част заиграхме по-освободено и съм убеден, че зрителите са доволни от видяното.

Доволен съм, че имаме дълга скамейка и от целия отбор днес, като цяло.

С тази победа увеличаваме аванса си на върха в класирането, но продължаваме да си гледаме нашите двубои, тъй като има много срещи до края на сезона и още нищо не е решено”, сподели Любо Пенев, след което бе помолен да коментира снощното дерби между Левски и ЦСКА, завършило с успех 3:1 за „червените”:

„Хубав мач се получи, хареса ми.”

Цялата пресконференция на Любослав Пенев след мача с Миньор можете да чуете в прикачения аудио файл.

Тунчев: Радва ме това, че държим ниво

"Днес изиграхме добър двубой до момента, в който ни налегна умората"

Керкез: Една грешка промени всичко

"Можехме да направим повече"

ЦСКА лети в петък за Варна

„Червените“ обявиха програмата до мача с Черно море

Арда пак би Ботев Пд и влезе в топ 6 (ВИДЕО)

Груба грешка на Там доведе до единствения гол и червен картон

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби