Локо Мездра поведе на Локо София след 45 минути игра

Резултатът вече е 1:0 в полза на Локомотив Мездра след първите 45 минути игра срещу тима на Локо Сф, предаде кореспондент на "Нов Спорт". Единственото попадение реализира Илия Илиев в даденото от съдията продължение на първата част.

Резултатът вече е 1:0 в полза на Локомотив Мездра след първите 45 минути игра срещу тима на Локо Сф, предаде кореспондент на "Нов Спорт". Единственото попадение реализира Илия Илиев в даденото от съдията продължение на първата част.
Първият двубой от X кръг на "А" група започна активно и през първите 45 минути бяха създадени доста голови положения. Още във втората минути Даниел Богданович от Локо Сф отправи опасен удар, който бе избит вещо от Радостин Станев. Пет минути по-късно отмениха гол на Локо Мз. При продължителна атака на домакините, Николов бе изведен сам срещу Бонджулич и реализира, но страничният съдия видя засада, която бе потвърдена и от телевизионните повторения.
Най-спорната ситуация в мача дойде в 27-ата минута, когато Бонджулич улови топката с ръце около границата на наказателно поле и останаха съмнения, че е излязъл извън своята територия. В 40-ата минута Данаил Митев бе изведен зад защитата на Локо Мз, но силният му удар мина до гредата на Станев. Малко след това играещият на ниво за домакините Саша Симонович направи самостоятелен рейд и изведе на стрелкова позиция Дяков, чийто удар премина високо над гредата. В даденото продължение домакините заслужено стигнаха до откриване на резултата. Попадението бе в следствие на триходова комбинация между Саша Симонович, който намери Николов в наказателното, той от своя страна намери с едно докосване Илиев, който от движение с красив удар не остави шансове на Бонджулич.
Крушарски: Когато изпуснеш питомното, гониш дивото колкото си искаш