Черноморец победи сборен отбор от бразилски футболисти с 3:1

Точни за възпитаниците на Красимир Балъков бяха Карбони, Стоймирович и Божилов.

Черноморец (Бургас) победи сборен отбор от бразилски футболисти с 3:1 в контролна среща, играна в Анталия, съобщи "Дарик радио".

Още в 9-ата минута възпитаниците на Красимир Балъков откриха резултата, след хубав изстрел на Роберто Карбони. 6 минути по-късно Александър Стоймирович получи дълъг пас, овладя отлично топката и направи резултата в 2:0. До края на първата част бразилските футболисти върнаха един гол чрез Маркиньо в 42-ата минута.

През втората част Балъков смени всичките си титуляри, пускайки съвсем нов състав. В 62-ата минута Георги Божилов се пребори за върната към вратаря топка и бе точен за 3:1.

Стартов състав на Черноморец: 33. Вл. Стоянов    26. Марсио Нуньо    5. Кръстев   13. Николов    6. Старокин    15. Траянов    24. Ремзи    10. Дяков    18. Стоимирович    19. Карбони    25. Крумов – к.

Резерви: 1. Чворович    3. Стойчев    16. Бонев    32. Ст. Жеков    21. Фиданин    22. Цонков    8. М. Петров    17. Божинов    14. Божилов    29. Димитров   11. Св. Симеонов