Балъков: Момчетата разбраха, че със страх футбол не се играе

Старши треньорът на Черноморец Красимир Балъков остана изключително доволен от победата на своя тим с 3:1 над Литекс и заяви, че играта на отбора през втората част е най-добрата, откакто той е начело на тима, предаде репортер на Novsport.com. Бала допълни, че неговите момчета са разбрали, че футбол със страх не се играе.

„Мога спокойно да кажа, че през първата част бе най-слабата продукция под мое ръководство, а през второто най-силната, откакто аз съм начело на клуба. Винаги съм казвал, че един мач е 90 минути. Момчетата разбраха, че футбол със страх не се играе. Футболът е психология и през втората част излязохме мотивирани и дадохме всичко то себе си. След нашето идване в Черноморец  променихме много, просто ни трябва още време. През първото полувреме Литекс ни надиграха и за радост изпуснаха доста положения. През второто обаче подобрихме играта си и постигнахме великолепна победа. С много воля амбиция, желание. Доволен съм от всички момчета”, заяви Балъков на последвалата пресконференция.

„Не искам да коментирам слуховете за уредени мачове, които се появиха в медийното пространство. Ако има такова нещо, нека държавата да се намеси. Няма доказателства за такива работи, въпреки, че аз до сега не бях гледал мач, в който на 4 пъти по 4 човека излизат сами срещу вратаря, стана ми смешно. Това, което знам е от медийното пространство”, завърши наставникът на Черноморец.