3. Бразилия загря с голова фиеста за Мондиала (ВИДЕО)

Бразилия загря с голова фиеста за Мондиала (ВИДЕО)

„Селесао” разби Панама с 4:0, Неймар блести с гол и асистенция

Представителният тим на Бразилия постигна впечатляващ успех с 4:0 над гостуващия отбор на Панама в предпоследния си контролен мач преди началото на Мондиал 2014.

Домакините на предстоящия форум записаха осма последователна победа, а до световните финали ще премерят сили единствено със Сърбия (06.06.2014 г.), преди да излязат срещу Хърватска в мача на откриването на 12 юни.

Головата фиеста в понеделник вечер бе открита от най-голямата звезда на „златистите” – Неймар, който се разписа в 27-ата минута, а в 40-ата крайният бранител Даниел Алвеш покачи на 2:0.

При този резултат дойде и почивката, ала веднага след нея Хълк направи преднината на домакините класическа след асистенция с пета на Неймар.

Крайния резултат пък бе оформен от резервата Вилиан. Офанзивният халф на Челси се появи на терена в 63-ата минута, заменяйки съотборника си на „Стамфорд Бридж” Оскар, а десет по-късно вкара за 4:0.

Броени секунди след това реферът изгони футболист на Панама за нарушение в наказателното поле, но по неизвестни причини не отсъди дузпа за Бразилия.

Така или иначе обаче момчетата на Луис Фелипе Сколари се поздравиха с изразителна победа, която бе напълно заслужена с оглед играта на двата отбора.