3. ФК Крумовград разби Пирин (Разлог) в първата си контрола

ФК Крумовград разби Пирин (Разлог) в първата си контрола

Отборът на Крумовград постигна категорична победа с 4:0 в първата си контролна среща в предсезонната подготовка. Съперник на новака в елита бе Пирин Разлог.

През първото полувреме „синьо-жълтите“ бяха пълни господари на терена и успяха да реализират 3 попадения. Първо се разписа Серкан Юсеин, който завърши добра атака по фланга. След още една добра атака Джуней Яшар отбеляза второто попадение.

Отново Серкан Юсеин бе точен за 3:0, като успя да залъже няколко футболисти на съперника и с хубав удар вкара топката в долния ъгъл на вратата.

През втората част футболистите на Пирин Разлог си отбелязаха автогол за крайното 4:0

КРУМОВГРАД: Благой Макенджиев, Дани Миланович, Божидар Кацаров, Калоян Пехливанов, Александър Георгиев, Серкан Юсеин, Жак Пехливанов, Китан Василев, Джунейт Яшар, Бруно Гарсия, Мартин Сораков (Янко Георгиев, Джеферсон, Бисер Бонев, Лукас Сантана, Диян Чойнев, Октай Юсеин)

Станислав Генчев: Левски не заслужаваше да загуби от Ботев (ВИДЕО)