Локо Пловдив изпусна сръбски участник в Лига Европа (снимки)

"Смърфовете" завършиха наравно 0:0 с Ягодина

Отборът на Локомотив Пловдив завърши наравно 0:0 със сръбския Ягодина във втората си контролна среща, която се състоя на комплекс Пири в Банско, предаде кореспондент на Novsport.com

Гостите започнаха по-активно срещата, но с течение на времето "смърфовете" изравниха играта и създадоха доста голови положения.

Даксон и Tасио имаха възможност да се разпишат преди почивката, но липсваше точност при ударите им.

През второто полувреме бяха направени множество смени и в двата отбора, а темпото на игра логично спадна.

Христо Златински бе близо до откриване на резултата в заключителните минути със силен удар от границата на пеналтерията, но резервният страж на сръбския участник в Лига Европа успя с мъка да спаси.

Пет минути преди края на редовното време Георги Стефанов засече с глава центриране на Маламов, но и той не успя да порази целта.

В последната 90-а минута Драги Коцев излезе на чиста позиция, но стреля встрани от вратата като по този начин нулевото реми се запази.

Стартов състав на Локомотив: 1. Господинов, 2. Родригес, 14. Саламастракис, 26. Маркес, 3. В, Георгиев, 24. Д. Георгиев, 16. Златински, 10. Сержиньо, 11. Даксон, 77. Лазаров, 99. Тасио

През второто полувреме в игра се появиха: Жилков, Тодоров, Стефанов, Коцев, Спасов, Йорданов, Димитров, Маламов и Цеков

Междувременно станаха ясни отборите, срещу които ще се изправи Локомотив Пловдив в Австрия, където ще се проведе вторият подготвителен лагер на пловдивчани от 28 юни до 8 юли.