3. Санкт Паули взе точка от Волфсбург (видео)

Санкт Паули взе точка от Волфсбург (видео)

Новаците прекъснаха серията си от четири поредни загуби с домакинско равенство - 1:1

Съставът на Санкт Паули се отдалечи с още една точка от зоната на изпадащите в германската Бундеслига, след като стигна до домакинско равенство – 1:1, срещу тима на Волфсбург, което сложи край на 13-ия кръг в шампионата.

Момчетата на Холгер Станиславски откриха резултата пред 24 хиляди зрители на своя „Милернтор Щадион”, след като централният бранител на тима Маркус Торанд вкара първия си гол с екипа на новаците.

Гостите от Волфсбург не успяха да отговорят до почивката, но съумяха да сторят това девет минути след подновяването на играта, когато звездата на отбора Един Джеко възстанови равенството, но до повече от точка възпитаниците на Стийв Макларън не можаха да стигнат.

След ремито домакините събраха актив от 14 точки и вече имат с три повече от тимовете, заемащи последните места в подреждането, докато Волфсбург има 15 т. след 13 изиграни мача.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)