3. Хамбургер закри годината с 2:1 над Мьонхенгладбах (видео)

Хамбургер закри годината с 2:1 над Мьонхенгладбах (видео)

Домакините записаха поредна загуба от началото на сезона и са на дъното в класирането.

Хамбургер победи с 2:1 Борусия Мьонхенгладбах като гост в първи мач от 17-ия кръг на Бундеслигата.

Домакините записаха поредна загуба от началото на сезона и са на дъното в класирането. След гръмката победа с 4:0 като гост над Кьолн, отборът вместо да тръгне нагоре, изпадна в дълбока криза, заради която тази вечер записа пето поражение поред.

Хамбургер пък ще направи нов опит да тръгне в позитивна насока преди подновяването на шампионата. В последните си 6 мача те имат 4 загуби и 2 победи.

Холандският национал Елиа откри резултата една минута след началото на второто полувреме, вкарвайки гол във втори пореден двубой.

Само две минути след това обаче Камарго изравни и върна надеждите в домакините. В 72-ата минута Пиер Троховски обаче отново изведе своя отбор отново напред и резултатът се запази такъв до края на мача.

Така Хамбургер ще зимува на 7-о или 8-о място, докато Мьонхенгладбах е твърдо последен с 10 точки.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)