3. Германия разби Мексико и е на финал (ВИДЕО+СНИМКИ)

Германия разби Мексико и е на финал (ВИДЕО+СНИМКИ)

Световните шампиони спечелиха с 4:1 и ще играят с Чили за Купата на Конфедерациите

Германия преодоля с лекота Мексико и спечели с 4:1 полуфинала за Купата на Конфедерациите. Бундестима се класира за финала на надпреварата, където ще мери сили с Чили, който ден по-рано отстрани европейския шампион Португалия след дузпи.

Тази нощ германците си осигуриха стабилен аванс от два гола само за 8 минути, като точен и в двата случая бе Леон Горецка. Нападателят на Шалке 04 откри резултата в 6-ата минута, а 109 секунди по-късно Вернер му асистира за втория гол.

Четвърт час след почивката Тимо Вернер оформи класиката, после Хименес нацели гредата, а минути преди изтичането на редовното време Марко Фабиан реализира красив гол от дистанция.

Радостта на мексиканците обаче бе кратка, защото в добавеното време Юнес оформи крайното 4:1 и така класира своите за финала.

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)