3. Ювентус размаза 11-те на Индонезия (ВИДЕО)

Ювентус размаза 11-те на Индонезия (ВИДЕО)

"Бианконерите" вкараха 8 на сборния тим, Йоренте се отчете с хеттрик

Ювентус размаза със 8:1 11-те на Индонезия в мач, който е част от лятната подготовката на "бианконерите". Фернандо Йоренте се отчете с хеттрик за Юве, а следващата контрола на италианците отново ще бъде от т.нар. "хибридни контроли".

11-те на Индонезия изненадаха "бианконерите", като още в третата минута поведоха в резултата. Андреа Пирло от дузпа изравни само минута по-късно. Последва хеттрик на Фернандо Йоренте само в рамките на седем минути, а Джовинко направи резултата 5:1 в полза на Юве още преди почивката.

Кингсли Коман, който замени Пол Погба на почивката, покачи на 6:1 20 минути след началото на втората част. Друга резерва - Карлос Тевес - направи 7:1 две минути по-късно, а Симоне Пепе, който също влезе от скамейката, оформи крайното 8:1 в самия край на мача.

Следващата контрола за Юве е срещу сборен отбор на австралийското първенство, в която ще вземе участие и легендата на "бианконерите" Алесандро дел Пиеро.

Във Франция: Оксер спря серията си от 4 загуби

След класика над участник в ШЛ

Артета не знае дали Рая ще играе в събота

Куп контузени в Арсенал преди Лестър

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи

„Той ще е готов за следващата кампания“, заяви Гуардиола

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични