3. Реал се върна от 0:2 срещу Лион (ВИДЕО)

Реал се върна от 0:2 срещу Лион (ВИДЕО)

С голове на Мората от дузпа и Каземиро „кралския клуб“ се добра до равенството

Два късни гола донесоха равенството 2:2 на Реал (Мадрид) срещу Лион в контрола, играна на „Стад Жерлан“. С попадения на Мората от дузпа и на Каземиро Карло Анчелоти успя да избегне първата си загуба начело на мадридчани.

Грение откри резултата в 20-ата в полза на френския тим. Така завърши и първото полувреме. Но в 62-рата минута Лисандо удвои преднината на Лион.

В 78-вата минута обаче фарес Бахули фаулира Денис Черишев. Отсъденият наказателен удар бе изпълнен от Алваро Мората, който успя да върне от двете попадения.

След това попадение, възпираниците на Карло Анчелоти бяха по-активният отбор на терена. И шест минути преди края на двубоя дойде изравнителното попадение. След ъглов удар, изпълнен от Ди Мария, Каземиро се извиси над всички и с глава донесе равенстовот на тима на Реал (Мадрид).

Така бившият старши треньор на Пари Сен Жермен Карло Анчелоти успя да се измъкне от срамно завръщане във Франция.

Гледайте тук сблъсъка за Мадрид…

Вердер с обрат от 0:3 в Германия (ВИДЕО)

Хофенхайм падна в зрелище със 7 гола

Челси продължава да проявява интерес към Осимен

Нигериецът в момента играе под наем в Галатасарай

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания (ВИДЕО)

Пресилен червен картон на Бруно Фернандеш доведе до 0:3

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)