3. Реал Мадрид прекъсна серия от издънки (ВИДЕО+СНИМКИ)

Реал Мадрид прекъсна серия от издънки (ВИДЕО+СНИМКИ)

Мариано Диас заби два гола за успеха срещу Виляреал

Реал Мадрид спечели с 3:2 домакинството си на Виляреал в мач от 36-ия кръг на испанското първенство. По този начин тимът на Зинедин Зидар прекъсна серията от два мача без победа. "Белите" загубиха 0:1 от Райо Валекано и направиха 0:0 с Хетафе.

Два гола за победата срещу Виляреал вкара Мариано Диас (2, 49), един добави Хесус Вайехо (40), точни за Виляреал бяха Морено (11) и Коста (90). С този успех Реал се бетонира на третото място, докато Виляреал ще продължи битката за спасението си.

Срещата започна отлично за Реал. Още във 2-ата минута Браим Диас се пребори за топката със Санти Касорла и подаде към Мариано, който вкара 1:0.

Виляреал обаче успя да изравни още при първото си положение пред вратата на домакините. В 11-ата минута Каземиро подари топката на Жерард Морено, който с мощен шут не остави шанс на Тибо Куртоа - 1:1. Три минути по-късно Реал отново можеше да дръпне в резултата, но Дани Карвахал уцели гредата.

След половин час игра Саму Чъкуезе стреля мощно, но Куртоа спаси. В 40-ата минута Марсело намери Вайехо, който отблизо направи 2:1.

Второто полувреме започна с нов гол за Реал. В 49-ата минута Карвахал центрира в наказателното поле на Виляреал, където Мариано вкара за 3:1. В 75-ата минута отново Браим Диас можеше да вкара, но стреля в аут.

В добавеното време Виляреал успя да вкара още един път чрез Коста.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1