3. Реал Мадрид надигра ПСЖ с 1:0 в Швеция (ВИДЕО)

Реал Мадрид надигра ПСЖ с 1:0 в Швеция (ВИДЕО)

Карло Анчелоти победи бившия си отбор, който само преди няколко месеца направи шампион на Франция

Реал Мадрид победи ПСЖ с 1:0 в контролна среща, играна на „Улеви” в Гьотеборг. Двубоят бе по-специален за Карло Анчелоти, защото срещна бившия и настоящия му отбор, а Карлето намери начин да излъже френския гранд, който направи шампион в Лига 1 само преди няколко месеца.

Мачът започна оспорвано, а Сиригу направи две фантастични спасявания в 16-ата минута, когато първо отрази удар отблизо на Бензема, а после се справи и с добавката на Роналдо.

В 22-ата минута Максуел центрира ниско на крака на Лавеци, но аржентинецът сам срещу Диего Лопес стреля неточно.

Само минута по-късно Байерн поведе. Йозил се разходи елегантно сред защитата на ПСЖ, пусна за Бензема и френският национал прецизно прати в ъгъла за 1:0.

В 39-ата минута Лавеци изпусна ново чисто положение. Той пак се озова сам срещу Лопес, но не успя да се нагласи добре и стреля странно в ръката си и прати в аут.

Преди почивката Коентрао центрира, Кедира се размина, а Бензема с летящ плонж извади съвсем малко в аут.

Корнер на Ди Мария предизвика смут и меле, но френската защита се справи, а в 62-ата минута Лоран Блан пусна Тиаго Силва, който направи дебют този сезон.

Роналдо заложи за Йозил, но германецът стреля на сантиметри до гредата 20 минути преди края.

До края Реал игра стабилно и не допусна изравнителен гол.

ПСЖ лети веднага за Франция, където през следващата седмица открива сезона с мач срещу Бордо.

Реал Мадрид отива в САЩ, където ще играе на престижен турнир и ще мери сили с ЛА Галакси в четвъртък.

ПСЖ: Сиригу – Жале, Алекс, Сако, Максуел, Тиаго Мота, Матуиди, Пасторе, Лукас, Лавеци, Ибрахимович

Реал Мадрид: Диего Лопес – Карвахал, Пепе, Начо, Коентрао, Кедира, Модрич, Йозил, Иско, Роналдо, Бензема

Гледайте тук сблъсъка за Мадрид…

Вердер с обрат от 0:3 в Германия (ВИДЕО)

Хофенхайм падна в зрелище със 7 гола

Челси продължава да проявява интерес към Осимен

Нигериецът в момента играе под наем в Галатасарай

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания (ВИДЕО)

Пресилен червен картон на Бруно Фернандеш доведе до 0:3

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)