3. ПСЖ се разправи с Льо Авър в последните минути

ПСЖ се разправи с Льо Авър в последните минути

В първия си официален мач без Мбапе

С три гола в последните минути на мача шампионът на Франция Пари Сен Жермен спечели с 4:1 гостуването си на Льо Авър в среща, с която се откри новият сезон в Лига 1.

Южнокореецът Кан-Ин Лий даде аванс на столичани още в третата минута и това се оказа единственото попадение до почивката.

Веднага след нея гостите трябваше да изживеят някои трудни моменти, тъй като Льо Авър изравни в 48-мата минута чрез Готие Лорис, а пет минути след това попадение на Жосуе Касимир бе отменено заради игра с ръка.

Развръзката на мача настъпи в последните пет минути на редовното време, когато натискът, който упражниха гостите в заключителния половин час, даде резултат.

В 85-ата минута Усман Дембеле засече с глава центриране на Жоао Невеш за 2:1 в полза на ПСЖ, а минута по-късно Брадли Баркола покачи на 3:1 след нова асистенция на Невеш.

Крайното 4:1 бе оформено от Рандал Коло Муани, който бе точен от дузпа в 90-ата минута.

Атлетик Билбао надви Леганес в отложен мач от Ла Лига (ВИДЕО)