3. Монпелие прекърши добрата серия на Тулуза (ВИДЕО)

Монпелие прекърши добрата серия на Тулуза (ВИДЕО)

Двата отбора завършиха с по 10 души

Тулуза беше в серия от 5 поредни мача без загуба в Лига 1, но допусна поражение с 1:2 от Монпелие у дома. Съставът на Карлес Мартинес игра с човек повече от средата на второто полувреме след червения картон на Тежи Савание, но не извлече никаква полза от това.

В края гостите изтръгнаха победата с гол на Халил Фаяд, а Расмус Николайсен от Тулуза също беше изгонен.

Монпелие няма загуба от средата на март, когато отстъпи с 2:6 на собствен терен срещу Пари Сен Жермен. Тимът на Мишел Дер Закарян вече е 10-и в класирането с 40 точки, колкото има и Тулуза.Савание откри резултата в полза на гостите в 27-ата минута след пас на Исиага Сила и мощен удар, оказал се неспасяем за Гийом Ресте. Малко по-късно Тулуза изравни с попадение на Тайс Далинга, а в 40-ата минута гол на Закария Абуклал беше отменен заради нарушение в атака.

Тежи Савание получи втори жълт картон в 65-ата минута и остави Монпелие в намален състав, но съотборниците му не се огънаха и дори вкараха втори гол, дело на резервата Фаяд в 81-ата минута. Скоро след това централният защитник на Тулуза Николайсен също видя червения цвят.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)