3. Леверкузен изпусна Хофенхайм в края – 2:2

Леверкузен изпусна Хофенхайм в края – 2:2

Хановер удари Фрайбург с 3:0

Отборите на Хофенхайм и Байер Леверкузен не излъчиха победител в мача помежду си, завършвайки наравно 2:2. Срещата се игра на стадион „Райн-Некар Арена“ и бе от програмата на 14-ия кръг на немската първа Бундеслига.

Двубоят започна на много високи обороти и в 8-та минута Сидни Сам изведе „аспирините“ напред, а 120 секунди по-късно гостите получиха дузпа, която бе реализирана от Артуро Видал – 2:0. Последваха силни минути за домакините, но пропуски направиха Ибишевич и Млапа.

Така се стигна до 37-ата минута, когато Салихович центрира в наказателното поле на гостите, където Ибишевич засече с глава и върна Хофе в мача – 1:2.

Втората част премина под натиска на Хофенхайм, но Ибишевич, Ба и Бендер пропуснаха някои ситуации. Все пак, в самия край на мача, в 94-ата минута, домакините получиха правото да изпълнят дузпа, която бе реализирана от Сигурдсон за крайното 2:2.

След този хикс „аспирините“ остават на 3-а позиция с актив от 26 точки. Домакините от Хофенхайм пък са 6-и с 22 спечелени точки.

В друг от този 14-и кръг на Бундеслигата, отборът на Хановер записа класическа победа с 3:0 над тима на Фрайбург, с мач игран на стадион „АВД Арена“.

Срещата започна с натиск на домакините и в 15-ата минута Конан изведе Шлаудраф в наказателното поле, а последният не сбърка за 1:0. През втората част по-добрата игра на Хановер продължи и в 73-ата минута Шлаудраф върна жеста на Конан, асистирайки му за 2:0. Крайното 3:0 оформи Ханке в 88-ата минута след хубаво подаване на Конан.

След този успех Хановер се намира на 4-а позиция в подреждането с 25 точки. Гостите от Фрайбург пък са 8-и с 21 пункта.

Гледайте тук сблъсъка за Мадрид…

Вердер с обрат от 0:3 в Германия (ВИДЕО)

Хофенхайм падна в зрелище със 7 гола

Челси продължава да проявява интерес към Осимен

Нигериецът в момента играе под наем в Галатасарай

Жесток резил за Юнайтед на "Олд Трафорд"! Тотнъм разби Тен Хаг и компания (ВИДЕО)

Пресилен червен картон на Бруно Фернандеш доведе до 0:3

Наглост! Тен Хаг се оплака от липса на средства

И това се случва въпреки, че отборът му похарчи луди пари за трансфери

Атлетик (Билбао) прекъсна победната си серия след нелепа издънка срещу Севиля (ВИДЕО)