Дерменджиев: Заради наивни грешки в отбрана загубихме срещата

Старши треньорът на Сливен Георги Дерменджиев остана разочарован от загубата на неговия отбор с 2:3 от Локомотив (София), предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион "Локомотив" в столичния квартал Надежда и бе от програмата на 27-ия кръг на „А” група. Играчите на Сливен бяха на крачка от сензацията, след като на полувремето водеха с 2:1, но в крайна сметка не успяха да издържат на натиска на домакините и загубиха с 2:3.

Старши треньорът на Сливен Георги Дерменджиев остана разочарован от загубата на неговия отбор с 2:3 от Локомотив (София), предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион Локомотив в столичния квартал Надежда и бе от програмата на 27-ия кръг на „А” група. Играчите на Сливен бяха на крачка от сензацията, след като на полувремето водеха с 2:1, но в крайна сметка не успяха да издържат на натиска на домакините и загубиха с 2:3.

„Съжалявам за загубата, която допуснахме. Мога да кажа, че играхме добре през първото полувреме, но през втората част допуснахме наивни грешки в отбрана, които ни лишиха от възможността да вземем нещо от това гостуване. Може би отборът на Локомотив бе по-добре подготвен физически и това си пролича през второто полувреме. Според мен условията за игра бяха тежки заради жегата, но това разбира се не може да ни служи като оправдание. Това бе поредният спечелен мач, който загубихме заради наивността си. В първите 4 минути на второто полувреме имахме две хубаво възможности да отбележим, но не успяхме, а след това не издържахме на натиска на домакините и в крайна сметка загубихме”, заяви Дерменджиев на пресконференцията след мача.