Черно море води на Сливен с 2:0 след първото полувреме

Черно море води на Сливен с 2:0 след 45 минути игра в среща от поредния кръг на "А" група. "Моряците" поведоха с 2:0 до 17-ата минута, а в 21-та получиха правото и да изпълнят дузпа, която бе изпусната от капитана Александър Александров-Кривия.

Черно море води на Сливен с 2:0 след 45 минути игра в среща от поредния кръг на "А" група. "Моряците" поведоха с 2:0 до 17-ата минута, а в 21-та получиха правото и да изпълнят дузпа, която бе изпусната от капитана Александър Александров-Кривия.  Първият гол бе дело на Юруков в 5-ата минута, който вкара със силен удар отдалеч. В 17-ата минута Кривия подаде към съименника си Александров и бранителят забоде топката с глава в мрежата на Чавдаров. Стражът на гостите се реваншира в 21-ата минута, като спаси дузпа на Алекс, която можеше да предреши крайния изход от срещата още в средата на полувремето.