Бурни аплодисменти за Бербатов на "Олд Трафорд"

С бурни аплодисменти бе изпратен Димитър Бербатов при смяната си в 60-ата минута на мача Манчестър Юнайтед - Селтик от Шампионската лига, предаде репортер на "Новспорт" от "Олд Трафорд". Българският национал вкара два гола за своя отбор при победата с 3:0, макар и повторенията по телевизията да показаха, че те са от засада. 15 минути след началото на втората част Бербатов бе сменен от аржентинеца Карлос Тевес и в този момент целият стадион стана на крака, за да аплодира нападателя с №9.

Димитър Бербатов вече има пет гола с екипа на Манчестър Юнайтед след трансфера от Тотнъм за 31 милиона лири през август. Бербо е вкарал четири попадения в Шампионската лига и едно в Премиършип.