Стилиян Петров направи блестящ мач за Астън Вила при 4:0 срещу Уигън

Българският национал Стилиян Петров направи много силен мач за неговия Астън Вила при разгрома с 4:0 над Уигън. Това стана в мач от деветия кръг на Премиерлигата. Гостите от Бирмингам започнаха много силно мача и Гарет Бари откри резултата от дузпа още в 22-ата минута на мача. Второто попадение за Астън Вила падна в 57-ата минута на мача и бе дело на новоизлюпения английски национал Гейбриъл Абгонлохор, който със силен шут не остави никакви шансове на вратаря на Уигън. В 62-ата минута норвежкият нападател Джон Карю сложи край на интригата на мача и вкара за 3:0, а в последната 90-та минута на мача Стив Сидуел оформи крайното 4:0 за Вила. Стилиян Петров направи няколко отлични пробиха и почти всички по опасни атаки на Вила минаха през него. Стилиян бе много активен и получи третата най-висока оценка за своя тим след Абгонлохор и Карю, които получиха по 9, а нашият Стилиян получи 8.5 за представянето си. След този мач Астън Вила заема 4-тото място в класирането с 17 точки, като е на 6 точки от лидера Челси.

Българският национал Стилиян Петров направи много силен мач за неговия Астън Вила при разгрома с 4:0 над Уигън. Това стана в мач от деветия кръг на Премиерлигата. Гостите от Бирмингам започнаха много силно мача и Гарет Бари откри резултата от дузпа още в 22-ата минута на мача. Второто попадение за Астън Вила падна в 57-ата минута на мача и бе дело на новоизлюпения английски национал Гейбриъл Абгонлохор, който със силен шут не остави никакви шансове на вратаря на Уигън. В 62-ата минута норвежкият нападател Джон Карю сложи край на интригата на мача и вкара за 3:0, а в последната 90-та минута на мача Стив Сидуел оформи крайното 4:0 за Вила. Стилиян Петров направи няколко отлични пробиха и почти всички по опасни атаки на Вила минаха през него. Стилиян бе много активен и получи третата най-висока оценка за своя тим след Абгонлохор и Карю, които получиха по 9, а нашият Стилиян получи 8.5 за представянето си. След този мач Астън Вила заема 4-тото място в класирането с 17 точки, като е на 6 точки от лидера Челси.
Официално: Челси привлече 18-годишен нападател от Астън Вила